Adobe Flash tarih oldu

10 Best Programming Languages – 2016

Siz bu satırları okurken

Ayın futbolcusu seçildi

Bayram tatili kaç gün olacak? Beklenen karar açıklandı! (RAMAZAN BAYRAMI 2017)

Sosyal Meydan 16 Haziran 2017

Ramazan’ın sonları yaklaştı, Ramazan Bayramı’na çok kısa süre kaldı. Birçok kişi bayram tatili kaç gün olacak sorusuna cevap ararken, öğretmenler için açıkılama Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geldi.

Ramazan’ın ardından birçok kişi Ramazan Bayramı kutlamaları için yollara çıkacak, bazı vatandaşlar Ramazan Bayramı’nı tatil olarak değerlendirirken, bazıları akraba ziyaretlerinde bulunacak. Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak sorusu bu noktada büyük önem kazanmakta. Birçok özel şirket için tatil günleri değişiklik gösterse de, öğretmenler için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geldi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NDA TATİL 9 GÜN

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin beklenen açıklamayı Twitter hesabından yaptı. Neredeyse her sene klasikleşen bayram tatilinin uzatılması bu senede 9 güne çıkarıldı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Tekin, “Değerli arkadaşlar, Sn. Bakanımızın onayıyla seminer döneminin bayram sonrası üç günü idari izin uygulayacağız inşallah. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ramazan son günleri yaşanırken İslam dünyasını Ramazan Bayramı ve Kadir Gecesi heyecanı sardı. Milyonlarca müslümanın merakla beklediği Ramazan bayramı bu yıl 25 Haziran’da başlayacak ve 27 Haziran gecesi sona erecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.