Panik atak tedavisi

Lacoste’un logosu nesli tükenen hayvanlar için değişiyor

Sosyal Medya ve Yalnızlık

Anne – Baba – Çocuk ilişkisi

Aşk Hesaplama

Magazin 14 Ekim 2016

En derin duygulardan olan ve iki kişiyi birbirine aşkı ölçmek için kullanabileceğiniz muhteşem bir uygulama ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Bu sayede yalnızca isimlerinizi belirterek, aranızda bir uyum olup olmadığını tahmini olarak görebileceksiniz.

UYGULAMAYI İNDİR

Tek yapmanız gereken telefonlarınızın uygulama marketlerine girerek “Aşk Hesaplama” şeklinde arama yapmaktır. Daha sonra karşınıza çıkacak olan uygulamayı akıllı telefonlara veya tabletlere hemen indirebilirsiniz.
Kısa sürede yüklenmesinin ardından kullanmaya başlayacağınız aşk ölçer sayesinde, sevgilinizin ve kendinizin ismini yazarak aşkını öğrenebilirsiniz.  Hayatınızdaki kişinin sizi ne kadar çok sevdiğini görmek için kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde oldukça eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz aşk hesaplama uygulaması için isimleri yazdıktan sonra, doğruluğunu kanıtlamak amacıyla parmak izinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Böylece tek bir dokunuşla, sevdiğiniz kişilerin de size aynı hislerde olup olmadığını görebilirsiniz. Aşk hesaplama uygulaması sayesinde kazanacaklarınızı belirtmek gerekirse;

Aşk uyumu oranı

Bir tahmine dayalı olarak çalışan ve matematiksel olarak sonuç almanızı sağlayacak olan Aşk hesaplama uygulaması sayesinde kimin aşkının daha yüksek oranlı olduğunu rakamlarla görebilirsiniz.
Birlikte vakit geçirirken eğlenceli aktiviteleri gerçekleştirmek ve monoton bir ilişkiden kurtulmak için ve sevdiğiniz kişiye önem verdiğinizi belli etmek üzere bu tür uygulamalardan faydalanmak isteyebilir ve sözlerle ifade etmekte zorlandığınız hislerinizi, uygulamanın size vereceği uyum sonucuna göre de fark ettirebilirsiniz.

 Aşk ölçümü Tahmini

Sonuçların tahminlere dayalı olduğunun farkına varmanız ve alacağınız sonuç ne olursa olsun fazla ciddiye almamanız, özellikle kötü bir sonucun çıkması durumunda bunun gerçek bir durum olmayacağının bilincinde hareket etmeniz, psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Aşk Ölçümü terazisi

Yaşadığınız mutlu bir ilişkide hareketlilik kazandırmak için bu tür uygulamalarla eğlenirken, aşka dair daha iyi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bir teraziye ikinizin kalbini bıraksanız, hanginizin aşkı, sevgisi, tutkusu ve bağlılığı daha ağır gelir diye merak ediyorsanız, bunu sizin yerinize gerçekleştirecek uygulamayı hemen indirin.

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

freak12 2 Ağustos 2017

Aşk ölçerler genelde sahte çıkıyor ama birde bunu deneyelim bakalım ne olacak 🙂 Sevgiliye her zaman aşk sözleri göndermektense arada bir böyle değişik şeyler gönderek de iyi olabilir, al aşkımızı ölç bakalım beni ne kadar seviyorsun gibisinden…

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.