Kiğılı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017

5. Dalga: Film eleştirisi

Yabancıların tercihi Türkiye

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde heyecan

Aktivasyon kilidi sorunu iPhone 7 / iPhone 6s çözümü

Teknoloji 23 Ekim 2016

Aktivasyon kilidi sorunu iPhone 7 / iPhone 6s çözümü

iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone 7 Aktivasyon kilidi nasıl açılır? Aktivasyon kilidi nasıl kırılır?

Aktivasyon kilidi şifremi unuttum? Aktivasyon kilidi nedir? Aktivasyon kilidi açılmıyor.

Aktivasyon kilidi şifresini sıfırlama. Apple’ nin bazı modellerinde özellikle iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone 7 modellerinde görülen Aktivasyon kilidi sorunu başını ağırttı. Yeni bir cihaz satın alan kullanıcıların bazılarında veya güncellemeden sonra Aktivasyon kilidi sorunu ile karşılaşmakta. Aktivasyon kilidi sorunu Apple konuyla ilgili karmaşanın neden oluştuğunu açıklamadı.

Şuan için Apple’ nin konuyla ilgili gerekli adımları attığını hatta sorunun devam eden cihazların değişimini de yapabileceklerini açıkladı. Bazı iPhone kullanıcılarının şikayetlerinde kutusundan çıkarttıkları telefonlarında kendilerine ait olmayan Apple ID bağlantısının olduğu belirtilmekte. Alınan hatada yanlış Apple ID bağlantı uyarısı var.

iPhone kullanıcılarının bazıları giriş yapamıyor veya cihaz ayarlarını değiştiremiyor. iPhone 7 / iPhone 6s aktivasyon kilidi sorunu çözümü Aktivasyon sorunu ile karşılaşan iPhone kullanıcıları, cihazın kendilerine ait olduğunu güvenlik doğrulamaları ile yaptıklarında Apple Aktivasyon kilidini kaldırıyor.

Aktivasyon kilidini açmak için ister Apple müşteri hizmetleri, ister Apple Store’ ye giderek işlemleri başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi sorun devam ederse cihaz değişimi yapılıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.