Yılın ilk Oscar’ı Jackie Chan’a verildi

Frankfurt Kitap Fuarı kapılarını açtı

Paul Pogba to Thiago Alcantara

Bodrum’da Mutlaka Gezmeniz Gereken Yerler

Adidas Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017

İş İlanı 27 Ocak 2017

Adidas Personel Eleman Alımı İş İlanları 2017
Dünya'da bir çok bölgede bulunan ve sektörünün başarılı spor eşya üreticisi olan Adidas, 1924 senesinde kurulmuştur. O yıllardan günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmış olan spor eşya üreticisi Adidas, bu başarısını devam ettirmek için personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde sektörünün başarılı spor eşyası üreten firmasının bünyesinde yer almak istiyorsanız konumuzdan ilan bilgilerini inceleyebilirsiniz.
Adidas spor giyim şirketi uygun iş pozisyonlarını ve çeşitli iş ilanlarını yayınlarken internet üzerinde bulunan kariyer – iş ilanı sayfalarını kullanmaktadır. Bunun için spor giyim firmasına başvuruda bulunacak olanlar ilgili Adidas iş ilanları adresine giderek iş başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.
Adidas personel eleman alımı iş ilanları bu sene için aşağıda bulunan uygun iş pozisyonları için verilmiş olup spor giyim firmasının bu ilanlarının haricinde de çeşitli iş ilanları bulunmaktadır. Adidas firmasının listelemiş olduğu bu ilanları detaylı olarak takipte bulunmak, ilanların şartlarını incelemek daha sonrasında ise iş başvurusu yapmak için ilgili iş ilanları sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Adidas spor giyim firmasının listelediği bazı iş ilanları şöyledir;
– SATIŞ DANIŞMANI/ Nautilus Avm
– Mağaza Müdürü
– SATIŞ DANIŞMANI/ Boyner Kids İstanbul adidas
– Satış Danışmanı (Konya Boyner- adidas Group) Konya adidas

Adidas 2017 yılı içinde kaç personel elemanı bünyesine katacak bilinmiyor fakat; spor giyim şirketinin internet üzerinde yer alan kariyer sayfasında 25 tane uygun iş pozisyonu bulunmaktadır. Adidas spor giyim şirketi yeni iş ilanlarını listeleyeceğinde konumuz üzerinden verilen iş ilanları adresini kullanmaktadır.
Adidas Personel Eleman Alımı İş İlanları için;
http://www.kariyer.net/adidas-is-ilanlari-c1691-p7582/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.