Bugün 30 Ağustos…

Gençlik iksiri

Euro 2016 B grubu

5 milyar dolarlık satış rekoru kırıldı

3. Havalimanı İGA Personel Alımı İş İlanları 2017

İş İlanı 27 Ocak 2017

3. Havalimanı İGA Personel Alımı İş İlanları 2017
Uzun zamandır İstanbul'da yapımı devam eden 3. hava limanı İGA projesinde çalıştırılmak üzere personel işçi alımları düzenlenecektir. Geçtiğimiz yıldan bu yana personel işçi alımlarını sürdürmekte olan İGA hava limanı inşaat şirketi 2017 yılında da bu alımlarına devam etmektedir. Çeşitli iş pozisyonlarında görevlendirmek üzere alımlar gerçekleştirecek olan 3. hava limanı projesinde sizde yer almak ve iş sahibi olmak istiyorsanız aşağıdan 3. hava limanı İGA iş ilanı detaylarını inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
2014 yılında İstanbul'da inşaatına başlanan ve halen daha inşaatı devam eden yeni hava limanı Cengiz, Limak, Kolin, Kalyon ve Mapa İnşaat şirketlerinin çalışmaları ile sürdürülmektedir. Bu başarılı ve sektörünün lider inşaat şirketleri tarafından inşası sürdürülen 3. hava limanı bünyesinde görev almak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri alabilirler.
3. Havalimanı İGA personel alımı iş ilanları 2017 yılı için aşağıda verilmiş olan iş pozisyonları için düzenlenecektir. Eğer sizlerde İGA hava limanı şirketinin yayınladığı güvenlik elemanı, yöneticisi asistanı, bhs şefi ve teknik ofis mühendisi gibi ilanlarının başvuru şartlarını ve diğer aranan nitelikleri inceleyerek iş başvurusunda bulunmak için hava limanı şirketinin kullandığı insan kaynakları adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
3. Haval imanı İGA şirketinin yayınlamış olduğu ilanlardan bazıları şöyledir;
– Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
– Yönetici Asistanı
– BHS Şefi
– LET Şefi
– LET Mühendisi
– DGS Mühendisi
– Teknik Ofis Mühendis

3. Havalimanı İGA personel alımı iş ilanları 2017 yılı itibari ile bu şekilde verilmiş olup, bu yayınlanmış olan ilanlara toplamda ne kadar işçi personel alımı düzenlenecek bilinmemektedir. Bu bilgilere yer vermeyen hava limanı inşaat şirketinin diğer ilanlarına ulaşmak ve var olan ilanlarına başvuruda bulunmak için hemen aşağıda bulunan kariyer sayfasına giderek iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
3. Havalimanı İGA Personel Alımı İş İlanları
www.kariyer.net/iga-havalimani-insaati-adi-ortakligi-ticari-isl-is-ilanlari-c55343-p44858/

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

zekai yavuz 22 Aralık 2017

ihciye ihtiyaciniz varsa calismak isterim

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.